Poznaj nas bliżej!
Biuro nieruchomości w Jabłonnie

Nasza firma na terenie powiatu legionowskiego pracuje już ponad 20 lat. Świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą geodezyjną, a także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Doradzamy jak znaleźć i kupić atrakcyjną działkę, a także jak z zyskiem ją sprzedać. Pomagamy szybko i bezboleśnie przejść przez drogę niezbędnych formalności w urzędach, a także kontaktujemy z najlepszymi lokalnymi specjalistami z dziedziny nieruchomości.

Szczegóły naszej oferty:

Najszersza baza nieruchomości

Dysponujemy największą ofertą nieruchomości gruntowych na lokalnym rynku. Sprzedajemy działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową, ale również usługową i przemysłową w okolicach Warszawy, Jabłonny, Chotomowa oraz Legionowa.

Kompleksowa obsługa geodezyjna

Nasi geodeci zapewniają kompleksową obsługę każdej inwestycji: mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości, scalenia i podziały, mapy do celów sądowych, ustalanie i wytyczanie granic, tyczenie budynków oraz przyłączy, inwentaryzacje powykonawcze.

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Nasze pośrednictwo przy sprzedaży zaczynamy od przygotowania oferty: uzgodnienia planu sprzedaży, możliwości podziału geodezyjnego, podjęcia wszelkich działań w celu zwiększenia wartości nieruchomości – te wszystkie czynności podejmujemy po to, żeby zapewnić Państwu jak najlepsze warunki transakcji. Działamy na obszarze Jabłonny, Legionowa, Chotomowa oraz okolic.

Doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami

Doskonale znany jest nam teren, na którym pracujemy. Wskażemy Państwu dobrą lokalizację, pomożemy uniknąć złych inwestycji, zapoznamy z miejscowym planem zagospodarowania, wyjaśnimy zawiłości prawne. Pomożemy bezpiecznie kupić lub sprzedać działkę budowlaną pod Warszawą.

Pomoc w znalezieniu niezbędnych specjalistów

Rekomendujemy usługi sprawdzonych lokalnych specjalistów – notariuszy, geodetów, architektów i inżynierów, a także doradców finansowych i kredytowych.

Pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności urzędowych

Pozwolenia, decyzje administracyjne, wnioski, wypisy, mapy i wiele, wiele innych … - to lista dokumentów, które często są niezbędne przy sprzedaży domów czy działek budowlanych. Pomagamy je pozyskać, żeby oszczędzić Państwa czas i przyspieszyć negocjacje z kontrahentami. Do współpracy zachęcamy mieszkańców z okolic Jabłonny, Legionowa oraz Warszawy.