Dlaczego My?

Biuro nieruchomości i geodeta w Jabłonnie

Nasza rodzinna firma funkcjonuje już ponad 20 lat, świadcząc kompleksowe usługi dla Klientów prywatnych, urzędów oraz inwestorów z okolic Warszawy. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości i geodezją, a posiadane przez nas kompetencje pozwalają nam doradzać w sprawie na przykład korzystnego zakupu czy sprzedaży działki budowlanej bez prowizji od kupującego.Oferujemy także wsparcie w kwestii urzędowych formalności – dzięki dużemu doświadczeniu wiemy, jak ułatwić życie Klientom.

Pośrednictwo sprzedaży nieruchomości w Jabłonnie

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam z dumą mówić o profesjonalnych usługach, jakie proponujemy. Na lokalnym rynku jesteśmy liderem pod względem liczby ofert nieruchomości gruntowych. Zajmujemy się sprzedażą działek pod Warszawą przeznaczonych pod zabudowę zarówno mieszkaniową, jak i usługową czy przemysłową. Współpracę z nowymi Klientami rozpoczynamy od uzgodnienia planu sprzedaży, potencjalnego podziału geodezyjnego oraz ustalenia działań, których celem jest podniesienie wartości nieruchomości .


Najszersza baza nieruchomości

Dysponujemy największą ofertą nieruchomości gruntowych na lokalnym rynku. Sprzedajemy działki pod zabudowę mieszkaniową ale również usługową i przemysłową.

Kompleksowa obsługa geodezyjna

Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną każdej inwestycji: mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości, scalenia i podziały, mapy do celów sądowych, ustalanie i wytyczanie granic, tyczenie budynków oraz przyłączy, inwentaryzacje powykonawcze.

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Nasze pośrednictwo przy sprzedaży zaczynamy od przygotowania oferty.: uzgodnienia planu sprzedaży, możliwości podziału geodezyjnego, podjęcia wszelkich działań w celu zwiększenia wartości nieruchomości – te wszystkie czynności podejmujemy po to żeby zapewnić Państwu jak najlepsze warunki transakcji.

Doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami

Doskonale znany nam jest teren, na którym pracujemy. Wskażemy Państwu dobrą lokalizację, pomożemy uniknąć złych inwestycji, zapoznamy z miejscowym planem zagospodarowania, wyjaśnimy zawiłości prawne. Pomożemy bezpiecznie kupić lub sprzedać nieruchomość.

Pomoc w znalezieniu niezbędnych specjalistów

Rekomendujemy usługi sprawdzonych lokalnych specjalistów - notariuszy, architektów i inżynierów a także doradców finansowych i kredytowych.

Pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności urzędowych

Pozwolenia, decyzje administracyjne, wnioski, wypisy, mapy i wiele wiele innych … - to lista dokumentów, które często są niezbędne przy sprzedaży nieruchomości. Pomagamy je pozyskać żeby oszczędzić Państwa czas i przyspieszyć negocjacje z kontrahentami.